Komputerowe wspomaganie projektowania w firmie budowlanej - IntelliCAD

Szkolenie, które organizuje Firma SEKA S.A. we współpracy z Oddziałem Radomskim Stowarzyszenia Elektryków Polskich.

Szkolenie to jest dofinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego i istnieje możliwość bezpłatnego udziału w szkoleniu. Szczegółowe informacje i zgłoszenie w udziale szkolenia są dostępne na stronie internetowej www.efs.seka.pl/ w pliku „Komputerowe wspomaganie projektowania w firmie budowlanej – IntelliCAD”.

Informacje można też uzyskać w sekretariacie biura Oddziału Radomskiego SEP tel. 483628747, 483402948. Zgłoszenia prosimy dokonywać do 10.03.2010 r. Miejsce szkolenia: Budynek NOT w Radomiu ul. Struga 7a.

Komputerowe wspomaganie projektowania w firmie budowlanej - IntelliCAD.

Szkolenie „Komputerowe wspomaganie projektowania w firmie budowlanej –ArCADia-IntelliCAD 2009” będzie prowadzone na programie ArCADia-IntelliCAD 2009. Jest to funkcjonalny, wielodokumentowy edytor graficzny wspomagający projektowanie 2D i 3D. ArCADia-IntelliCAD 2009 to program specjalnie dedykowany branży budowlanej. Posiada standardowo opcje ułatwiające tworzenie dokumentacji budowlanej (opcja rysowania ścian, wstawianie drzwi, okien, wykazy stolarki). Jest zgodny z AutoCAD-em zarówno w filozofii działania, jak i zapisie i odczycie plików w formacie DWG. Na rynku powstało wiele programów, które oferują podobne możliwości, co AutoCAD, ale ich główną wadą jest niedoskonała obsługa formatu DWG. Współpracując z innymi firmami posługującymi się AutoCAD-em nie można sobie pozwolić na wadliwą wymianę danych. Właśnie dlatego, dzięki zgodności formatu (dwg), program IntelliCAD odniósł ogromny sukces zdobywając ponad 50% udział na rynku amerykańskim.
Każdy uczestnik weźmie udział w 24 godz. szkoleniu!!! (nie prezentacji programu) odbywającym się w ciągu 3 dni roboczych i dotyczącym następujących zagadnień: obsługa programu (otwieranie, zamykanie projektów), podstawowe narzędzia rysunkowe, modyfikacja elementów, bloki rysunkowe, pozostałe elementy rysunku, wydruki, praca w obszarze papieru, podstawy rysunku 3D, rendering itd.

Najbliższy termin szkolenia: RADOM 14-16.04.2010 R.

Uczestnikami szkoleń mogą być: przedsiębiorcy, w tym osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą oraz pracownicy wydelegowani przez swoich pracodawców na szkolenie.
Każda osoba uczestnicząca w szkoleniu otrzyma materiały szkoleniowe, obiad oraz zimne
i ciepłe napoje. Na zakończenie uczestnicy otrzymają zaświadczenie ukończenia szkolenia.

UWAGA!
W związku z tym, że projekty są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej istnieje możliwość bezpłatnego udziału w szkoleniu.
(ok. 85 % z naszych kursantów wzięło udział w tych szkoleniach  b e z p ł a t n i e !)

• Dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą płacących składki na ubezpieczenie zdrowotne szkolenia są  b e z p ł a t n e.
• Dla pracodawców i pracowników przedsiębiorstw istnieje możliwość bezpłatnego udziału w szkoleniu jednak ostateczna opłata jest uzależniona od wielkości przedsiębiorstwa oraz wysokości miesięcznych zarobków.

Przykład:
Aby szkolenie było bezpłatne to osoba zgłaszająca deklaruje się (w tym celu przesyłamy do podpisu specjalny dokument), że w ciągu 3 dni wysokość wynagrodzenia brutto (!) będzie równa lub wyższa kwocie podanej w umowie. Gdy zarobki są niższe kursanci dopłacają jedynie różnicę, która brakuje do danej kwoty np. koszt kursu 245,16 zł osoba zarabia za 3 dni 200 zł brutto - dopłata za cały kurs 45,16 zł.

Zapraszamy do współpracy również związki, stowarzyszenia oraz izby, które chcą przeszkolić swoich członków wg wyżej wymienionych kryteriów.

Informacje i zapisy:
SEKA S.A. ODDZIAŁ KIELCE